Teslimat ve İade Sözleşmesi

TESLİMAT SÖZLEŞMESİ

  1. Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip kodu size gönderilir. Siparişlerim bölümünden kargo takip koduna ulaşabilirsiniz. Kargo takip bölümünden bu kod ile kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  1. Teslimat Süresi

Siparişi verdiğiniz günden itibaren 3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Siparişin gideceği şehire göre gönderiniz 4-5 gün arasında teslim edilmiş olur. Haftasonu ve mesai saatleri dışında vereceğiniz siparişler takip eden mesai günü kargoya teslim edilir.

  1. Kargo

Kargo ücretimiz Türkiye’nin her yerine 7 TL’dir Her türlü iade, değişim vs. gibi durumlarda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

İADE SÖZLEŞMESİ

  1. 1.Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, lütfen teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  2. 2.Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.
  3. İade Adresi
Firma:

Başköy Natural

Adres :

              Başköy, Cumhuriyet Cd. No:26, 70700 Başyayla/Karaman